Blog > Komentarze do wpisu
Mikołaja popis
To się Mikołaj popisał w tym roku, już w sumie wolałam jak o mnie zapominał .... a już jak sobie przypomniał to mi sprawił mamę w szpitalu i okres.
Na szczęście w związku z Mamą sytuacja jest stabilna i wszystko wraca do normy a okres się kończy, nie ma wyjścia, wiecznie trwać nie może.

Już od paru lat nie zostawiałam pod/koło poduszki syna żadnych prezentów.. W tym roku jednak postanowiłam sobie zażartować z Niego i rano znalazł obok poduszki prezent :) nie sadziłam, że tyle radości Mu to sprawi. Niby chce być uważany za dorosłego Faceta (14 lat), niby chce być poważnie traktowany, pozbył się wszelkich dziecinnych nawyków a jednak .... gdzieś tam głęboko to jeszcze chłopiec, który na siłę chciałby dorosnąć.

środa, 08 grudnia 2010, tajemnica33

Polecane wpisy

  • Wesołych :)

    Święta już pukają do drzwi, zapachy roznoszą się po całym domu, choinka ubrana stoi dumna w salonie .... jeszcze tylko ostatnie zakupy, jeszcze tylko zapakować

  • Gorąco

    Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

  • Zdyszana

    Mogę wszem i wobec oświadczyć, iż wystartowałam w biegu do ogarnięcia Świąt. Na 1 miejscu postawiłam prezenty. Nauczona doświadczeniem z poprzednich lat chciała

Komentarze
2010/12/09 00:10:30
ja bym też chciała dostac coś pod poduszkę, chociaż jestem taka duża :_0